Přeskočit na obsah

Kniha návštěv

.

 
 
 
ZA VŠECHNY PŘÍSPĚVKY DĚKUJI
71 entries.
ZUZKA a MILUŠKA
6.9.2013
Moniko jsi jednička,právě si tě prohlíží mě, máš nádherný fotečky, moc se nám líbí, děkujeme za pokoukáníčko.Vnovém světě budou ještě lepší pa
MILAN
13.8.2013
Přeji hodně zdaru a vytrvalosti ve Vaší práci. Ukazujete, že snad pořád existují lidé, kteří mají přírodu skutečně rádi a snaží se ji chránit, popřípadě citlivě hospodařit s jejímmi poklady. A je také dobře, že máte sílu ukázat i na Ty, kteří činí pravý opak, např. zakládáním divokých skládek v lesích (a že jich je!).
Kostlánová
14.6.2013
Krásné fotografie zvířat, ale zejména mé oblíbené krajiny. Pohladily na duši a o to více děkuji přátelům za upozornění na tyto stránky. Díky.
M a J
14.6.2013
Moni,stále se nemůžeme dostat k prohlídce celé Tvé prezentace,ale to,co jsme zatím viděli,je úžasné. Moc se těšíme,až budeme prohlížet dál. Jára už opravil ty největší škody od krup,viděli jsme záběry od sousedů a přátel a byla to opravdu hrůza. Měli jsme štěstí,že jsme byli společně na cestě z Domažlic a ne v té pohromě,že? Až pojedete v úterý z Rumburka,zveme vás k nám.pokud se vám to hodí. M a J
MAJDÍK
2.6.2013
Super..nádherný, krásný fotky...U některých se musím zasmát, jak jsou zvířátka komická a jak to dokážeš stihnout vyfotit:O..moc pěkný fotíš krásně!:))
Dušan Vainer
4.2.2013
Moc pěkné fotky, jen tak dál. Ta třístovka je fajn sklo, že? Pokud jde o toho vlka, zkuste pouvažovat o návštěvě Parku Bavorský les (http://www.fotoaparat.cz/article/10727/1) na německé straně Šumavy. Není to sice úplně “volná příroda“, ale má to k ní velmi blízko. A jako inspiraci, kam až se dá dojít, koukněte na web Ondřeje Prosického (http://www.naturephoto.cz/). Ondřej pořádá i nejrůznější fotoworkshopy, sám se jednoho z nich (ZOO Lešná u Zlína v dubnu) zúčastním. Tak přeji dobré světlo a kdyžtak navštivte www.dusanovo.cz. Hezký den. DV.
J.Votoček
Velmi hezké fotografie. Často jsme v přírodě a přitom se zapomínáme dívat kolem nás.
jandová Dorkas
máš tu moc krásné fotky opravdu je příroda a yvířátka to nejhesčí
Zdenda
Úžasná pestrost v jedné oblasti ...
Hezká práce! Radost pohledět.
Yvetta
MONI DĚKUJEME ZA TVOU LÁSKU K PŘÍRODĚ A VYTRVALOST PŘI "NAHÁNĚNÍ" ZVÍŘÁTEK -:)
Honza
moc krásné fotky a stránky, všem doporučuji 🙂

Your Order

Žádné produkty v košíku.