Přeskočit na obsah

Kniha návštěv

.

 
 
 
ZA VŠECHNY PŘÍSPĚVKY DĚKUJI
76 entries.
Bohumil Kratochvíl
15.10.2020
Ahoj Moniko! Dlouho jsem neviděl tak krásně a dokonale vyfocenou živou přírodu. Je to i moje srdeční záležitost. Používám techniku Olympus a Nikon a nelituji do ní investovat nemalé peníze. Proč to píši? Propagace přírody je dnes opomíjený ale velice záslužný čin. Troufám si říct, že to je nejcennější odkaz, který máme, a proto máme povinnost jej uchovat a předat pokud možno v čisté podobě dalším generacím. Velice si vážím lidí, jako jsi Ty. Jsi pro mě inspirací a vzorem ve focení živé přírody. Díky moc. Bohuš
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc ti děkuji, Bohouši. Tvoje slova ocenění mi udělala opravdu velikou radost. Jsem amatér, co učí způsobem "pokus omyl" a občas něco okouká od druhých. Příroda je i moje srdeční záležitost. Také jsem už do foto výbavy investovala pěknou sumu, je to pro mě větší priorita, než drahá dovolená. Mám štěstí, že mám manžela, který mě v tom rád podporuje. K naší přírodě mám velice vřelý vztah, stále se tam dá objevovat něco nového a inspirujícího. Bydlím na severu Čech, ve Šluknovském výběžku. Je tu sice velmi málo vodního ptactva, ale jinak je zdejší kraj opravdu bohatý na živou přírodu, takže je stále co fotit.
Musím říct, že i ty máš moc hezké fotky. Jen tak dál.
Díky Monika
Pavel
29.5.2020
Zdravím Moniko. Neskutečně krásné fotky a určitě zážitky s nimi spojené. Taky fotím především ptáky,hlavně dravce. Orly mořské atd. Teď právě sleduji hnízdění celkem tří párů orlů. Ať se daří. Pavel
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji za návštěvu mých stránek, Pavle. Pozorování zvířat v přírodě je vždy nádherný zážitek a když se podaří i něco vyfotit, tak je radost o to větší, protože každá fotka je připomínkou toho, co jsme v přírodě zažili. Přeji hodně dalších krásných zážitků při pozorování ptáků. Monika
Lenka Lipanová Jablonec n/N
12.5.2019
Milá Moničko,díky za nádherné fotečky,které mě při pohledu na ně rozradostní a zahřejí u srdíčka.Jen tak dál,už teď se těším na nové.Se srdečným pozdravem Lenka.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuju, Leničko. Těší mě, že mohu maličko přiblížit krásy Jah stvoření.
Monika
Vlastimil Jabůrek
5.3.2019
Dobrý den,
našel jsem vás na zoneramě.
super,nádherné fotky,ty detaily ptáků,super optika,prostě nádhera.
tak aŤ se vám daří.
Vlastík Jabůrek
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji za návštěvu mých stránek. Jsem amatér samouk a zvířata a přírodu miluju. Těší mě, že se fotky líbí.
Monika Suržinová
Jitka Košanová
13.1.2019
Zdravím - klobouk dolů - moc moc pěkné (Y)
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Milá Jitko, moc děkuju za návštěvu ??
Milan
8.1.2019
Vážená paní Moniko,
děkuji, že jste na fotografiích zachytila muflony ve Šluknovském výběžku. Vaše fotografie jsou důkazem, jejich existence (přežili i 2 světovou válku). Dnes se již jedná o minulost, neboť posloužili jako krmení pro vypuštěné vlky. Mezi lety 2015 až 2017 dokázali zlikvidovat cca 80 až 100 dospělých muflonů i s jejich přírůstkem.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Zdravím. Je mi to moc líto, je to opravdu smutné. Mufloni jsou nádherní a byl to vždy krásný zážitek, je vidět v přírodě. Jsem ráda, že jsem je ještě stihla nafotit. ?
Lenča Romaňáková
11.11.2018
Vážená paní, je to parádíčka, klobouk dolů. Děkuji. Lenča
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji, těší mě, že se líbí. Monika
Jiří Bartoš
21.5.2018
Parádní stránky, super fotky. Ať se daří i nadále.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji
Elly
14.4.2028
Moniko, moc krásné fotky. Všechno krásné o vašem webu bylo skoro řečeno, tak přeji krásné další úlovky a ... Dobré světlo
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji za milá slova. Jsem amatér, který se učí pokus omyl, ale moc mě to baví a do přírody chodím moc ráda. Těší mě, když svými fotkami mohu potěšit i druhé.
Vlaďka Šuráňová
19.1.2018
Ahoj Moni, moc pěkných nových fotek tu máš, paráda.Děkuji za potěchu oka i duše.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Ahoj Vlaďko, moc děkuju za návštěvu. Já tam postupně dodávám i starší fotky. Mám jich tu připravené celou řadu, ale dávám je postupně. Teď jsem dva týdny nebyla vůbec fotit. ?
M.F.B.Schubert
3.1.2018
Vzhledem k tomu,že znám jediného Boha a to je příroda a čistě náhodou jsem získal Vaši vizitku,tak mi nezbývá po kompletním zhlédnutí Vašeho"fotonatur.eu" říct nic jiného než,že jsem nadšen zpracováním po všech stránkách.Trávím již jako důchodce hodně času v Království,jako monarcha, šluknovsko a jeho příroda se mi líbí a díky Vám jsem si doplnil mnoho dalších tajů zdejší přírody,díky
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Zdravím Vás a moc děkuji za slova ocenění. Jsem velice ráda, že se Vám moje fotky líbí. Mám k přírodě velmi blízky vztah a zdejší krajina se mi moc líbí.
Vlaďka Šuráňová
29.11.2017
Ahoj Moni, opět brouzdám v Tvých fotkách a opravdu jsou nádherné. Moc gratuluji ke kamzíkům, ti se hned tak nevidí. I ostatní fotky, zvláště ptáci, veverky a vysoká zvěř, srnčí, makro... paráda.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Ahoj Vlaďko, moc moc děkuji. Kamzíci, to bylo dost o štěstí. V naší zemi jsou, pokud vím, jen na dvou místech. U nás, v Lužických horách a v Beskydech. Ale kolikrát jsem to tam celé prolezla a neviděla jsem ani kopyto.
Tvoje fotky jsou také moc krásné. A vzhledem k Tvým podmínkám a doby, kterou se věnuješ focení, jsi jistě o krok dál. Přeji hodně dalších krásných úlovků.
Monika
Rudolf Pokorný
24.11.2017
Zdravím Moni,
rozklikl jsem si na FB Tvoje stránky a musím říci, že mne velice příjemně potěšily a fotky máš moc pěkné. Přeji Ať se daří a spoustu nových krásných fotek, na které se těším.
Ruda?
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji, Rudo, za návštěvu. Stránky jsem si vytvářela sama, nikdy předtím jsem nic takového nedělala, navíc neumím anglicky. Byla to fuška, ale nakonec jsem to nějak dala dohromady. Teď spíš bojuji s tím, že tam těch fotek dávám příliš moc, občas to musím trochu profiltrovat.
Přeji Ti mnoho krásných úlovků.
Monika
Tereza Bockova
4.10.2017
Mila Moniko,
Jednoho dne jsem se tak vracela domu autobusem znechucena pohledem na potetovana neforemna tela mych spolucestujicich. Na facebooku jsem si nemohla nevsimnout zachyceni nadherny ch okamziku rosy v trave. Neco takove ho jsem presne potrebovala videt abych zapomnela na ty hruzy, jichz jsem denne svedkem. Unik do Boziho stvoreni. Moc ti dekuji za tve stranky k nimz se rada vracim. Tereza
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Milá Terezko, moc děkuju za návštěvu mých stránek. Opravdu mě potěšilo, že ti moje fotky zlepšily náladu. I mně krásy Božího stvoření pomáhají odreagovat se od každodenních strastí. Když se člověk naučí dívat se kolem sebe a všímat si i těch maličkostí, tak ho to moc obohatí.
Monika
Josef vykoukal
17.8.2017
Hezký večer, jsem rád že Jsem vás včera potkal při rybaření.Tam Jste mě dala kontakt na vaše stánky.Mám rád přírodu a vaše fotky mě moc potěšily.Je vidět, že vás focení baví ,máte cit pro focení a pěkně udělaný komentář. Ať se vám daří.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji za návštěvu mých stránek a milá slova ocenění. Vždy potěší. Přeji vám příjemné chvíle v přírodě a při rybaření.
Gabi Lioneska
6.6.2017
Paní Moniko, máte nádherné fotky, ze kterých dýchá pohoda a mír. Také fotím podobným vybavením a často chodím do přírody, ale ještě nemám tak ucelenou sbírku fotek ? Určitě bych Vás profesionálem nazvala, aspoň co se focení přírody týká. Ono je hodně znát, že fotíte srdcem. Ať se daří i nadále a dobré světlo ???? Gabi Lioneska
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Milá Gabi, děkuju za milá slova ocenění. Fotografování zvířat a přírody je opravdu mou srdeční záležitostí. I když nyní bydlím v paneláku, vyrostla jsem na skoro samotě u lesa a už jako děti jsme s bráchou trávili v lese spoustu času. Naštěstí to ani teď nemám do přírody daleko. Zrcadlovkou fotím asi 6 let a od té doby se mi podařilo něco nasbírat, přesto mi spoustu druhů ještě chybí. Také se stále učím a pomáhá mi v tom, když si prohlížím fotky druhých.
Mějte se, Gabi, moc krásně a ať se vám daří. ? Monika
Romana Slaninová
31.5.2017
Milá Moniko,nádherné fotky, objevila jsem Vás náhodou díky sdílení kohosi na Facebooku a musím říct, klobouk dolů. Přeji hodně dalších fotografických úlovků a radosti z té nádhery, kterou jste schopná zachytit a poslat ji dál.
R.S.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Milá Romano, moc moc děkuju za milá a upřímná slova. Vždycky mě velmi potěší, když se mé fotky někomu líbí. Jsem jen amatér, který se učí pokusem a omylem, ale přírodu mám velmi ráda a snažím se tu krásu kolem nás vnímat. Přeji hezký den. Monika
Hana Peroutková
10.5.2017
Dobrý den, dnes jsme se potkaly ve Stromovce. Vaše fotografie jsou nádherné, budu vaše stránky posílat dál. Hodně zajímavých foto úlovků přeje h.peroutkova@seznam.cz
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Milá paní Peroutková, moc děkuju za návštěvu mých stránek. Těší mě, že se fotografie líbí. Určitě budu ráda, když pošlete dalším lidem. Přeji hezký den.
Marie Moosová
10.4.2017
Dobrý večer,
napadlo mně podívat se sem, když vidím Vaše krásné fotky na FB Birding.CZ. Jen zírám, máte opravdu nádherné a působivé snímky - vy prostě fotíte srdíčkem a je to znát! Stačila jsem prohlédnout jen něco, ráda se sem vrátím.
Dobré světlo po celý rok! Marie
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Zdravím a moc děkuju za návštěvu mých stránek. Vaše milá slova mě moc těší. Fotografování přírody je opravdu mojí srdeční záležitostí. Jsem v přírodě velmi ráda a s každou fotkou je spojený nějaký hezký zážitek.
Jarda Klinský
15.1.2017
Moniko, zatím jsem shlédl část tvé produkce a musím říci, že jsi skvělá. Povedené fotky. A ještě povídání k výletům - dooost dobré. Máš talent.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc moc děkuju. Každé ocenění potěší a obvzvlášť od těch, kdo také fotí. Já se stále učím.