Přeskočit na obsah

Kniha návštěv

.

 
 
 
ZA VŠECHNY PŘÍSPĚVKY DĚKUJI
70 entries.
Lenča Romaňáková
11.11.2018
Vážená paní, je to parádíčka, klobouk dolů. Děkuji. Lenča
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji, těší mě, že se líbí. Monika
Jiří Bartoš
21.5.2018
Parádní stránky, super fotky. Ať se daří i nadále.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji
Elly
14.4.2028
Moniko, moc krásné fotky. Všechno krásné o vašem webu bylo skoro řečeno, tak přeji krásné další úlovky a ... Dobré světlo
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji za milá slova. Jsem amatér, který se učí pokus omyl, ale moc mě to baví a do přírody chodím moc ráda. Těší mě, když svými fotkami mohu potěšit i druhé.
Vlaďka Šuráňová
19.1.2018
Ahoj Moni, moc pěkných nových fotek tu máš, paráda.Děkuji za potěchu oka i duše.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Ahoj Vlaďko, moc děkuju za návštěvu. Já tam postupně dodávám i starší fotky. Mám jich tu připravené celou řadu, ale dávám je postupně. Teď jsem dva týdny nebyla vůbec fotit. ?
M.F.B.Schubert
3.1.2018
Vzhledem k tomu,že znám jediného Boha a to je příroda a čistě náhodou jsem získal Vaši vizitku,tak mi nezbývá po kompletním zhlédnutí Vašeho"fotonatur.eu" říct nic jiného než,že jsem nadšen zpracováním po všech stránkách.Trávím již jako důchodce hodně času v Království,jako monarcha, šluknovsko a jeho příroda se mi líbí a díky Vám jsem si doplnil mnoho dalších tajů zdejší přírody,díky
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Zdravím Vás a moc děkuji za slova ocenění. Jsem velice ráda, že se Vám moje fotky líbí. Mám k přírodě velmi blízky vztah a zdejší krajina se mi moc líbí.
Vlaďka Šuráňová
29.11.2017
Ahoj Moni, opět brouzdám v Tvých fotkách a opravdu jsou nádherné. Moc gratuluji ke kamzíkům, ti se hned tak nevidí. I ostatní fotky, zvláště ptáci, veverky a vysoká zvěř, srnčí, makro... paráda.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Ahoj Vlaďko, moc moc děkuji. Kamzíci, to bylo dost o štěstí. V naší zemi jsou, pokud vím, jen na dvou místech. U nás, v Lužických horách a v Beskydech. Ale kolikrát jsem to tam celé prolezla a neviděla jsem ani kopyto.
Tvoje fotky jsou také moc krásné. A vzhledem k Tvým podmínkám a doby, kterou se věnuješ focení, jsi jistě o krok dál. Přeji hodně dalších krásných úlovků.
Monika
Rudolf Pokorný
24.11.2017
Zdravím Moni,
rozklikl jsem si na FB Tvoje stránky a musím říci, že mne velice příjemně potěšily a fotky máš moc pěkné. Přeji Ať se daří a spoustu nových krásných fotek, na které se těším.
Ruda?
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji, Rudo, za návštěvu. Stránky jsem si vytvářela sama, nikdy předtím jsem nic takového nedělala, navíc neumím anglicky. Byla to fuška, ale nakonec jsem to nějak dala dohromady. Teď spíš bojuji s tím, že tam těch fotek dávám příliš moc, občas to musím trochu profiltrovat.
Přeji Ti mnoho krásných úlovků.
Monika
Tereza Bockova
4.10.2017
Mila Moniko,
Jednoho dne jsem se tak vracela domu autobusem znechucena pohledem na potetovana neforemna tela mych spolucestujicich. Na facebooku jsem si nemohla nevsimnout zachyceni nadherny ch okamziku rosy v trave. Neco takove ho jsem presne potrebovala videt abych zapomnela na ty hruzy, jichz jsem denne svedkem. Unik do Boziho stvoreni. Moc ti dekuji za tve stranky k nimz se rada vracim. Tereza
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Milá Terezko, moc děkuju za návštěvu mých stránek. Opravdu mě potěšilo, že ti moje fotky zlepšily náladu. I mně krásy Božího stvoření pomáhají odreagovat se od každodenních strastí. Když se člověk naučí dívat se kolem sebe a všímat si i těch maličkostí, tak ho to moc obohatí.
Monika
Josef vykoukal
17.8.2017
Hezký večer, jsem rád že Jsem vás včera potkal při rybaření.Tam Jste mě dala kontakt na vaše stánky.Mám rád přírodu a vaše fotky mě moc potěšily.Je vidět, že vás focení baví ,máte cit pro focení a pěkně udělaný komentář. Ať se vám daří.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji za návštěvu mých stránek a milá slova ocenění. Vždy potěší. Přeji vám příjemné chvíle v přírodě a při rybaření.
Gabi Lioneska
6.6.2017
Paní Moniko, máte nádherné fotky, ze kterých dýchá pohoda a mír. Také fotím podobným vybavením a často chodím do přírody, ale ještě nemám tak ucelenou sbírku fotek ? Určitě bych Vás profesionálem nazvala, aspoň co se focení přírody týká. Ono je hodně znát, že fotíte srdcem. Ať se daří i nadále a dobré světlo ???? Gabi Lioneska
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Milá Gabi, děkuju za milá slova ocenění. Fotografování zvířat a přírody je opravdu mou srdeční záležitostí. I když nyní bydlím v paneláku, vyrostla jsem na skoro samotě u lesa a už jako děti jsme s bráchou trávili v lese spoustu času. Naštěstí to ani teď nemám do přírody daleko. Zrcadlovkou fotím asi 6 let a od té doby se mi podařilo něco nasbírat, přesto mi spoustu druhů ještě chybí. Také se stále učím a pomáhá mi v tom, když si prohlížím fotky druhých.
Mějte se, Gabi, moc krásně a ať se vám daří. ? Monika
Romana Slaninová
31.5.2017
Milá Moniko,nádherné fotky, objevila jsem Vás náhodou díky sdílení kohosi na Facebooku a musím říct, klobouk dolů. Přeji hodně dalších fotografických úlovků a radosti z té nádhery, kterou jste schopná zachytit a poslat ji dál.
R.S.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Milá Romano, moc moc děkuju za milá a upřímná slova. Vždycky mě velmi potěší, když se mé fotky někomu líbí. Jsem jen amatér, který se učí pokusem a omylem, ale přírodu mám velmi ráda a snažím se tu krásu kolem nás vnímat. Přeji hezký den. Monika
Hana Peroutková
10.5.2017
Dobrý den, dnes jsme se potkaly ve Stromovce. Vaše fotografie jsou nádherné, budu vaše stránky posílat dál. Hodně zajímavých foto úlovků přeje h.peroutkova@seznam.cz
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Milá paní Peroutková, moc děkuju za návštěvu mých stránek. Těší mě, že se fotografie líbí. Určitě budu ráda, když pošlete dalším lidem. Přeji hezký den.
Marie Moosová
10.4.2017
Dobrý večer,
napadlo mně podívat se sem, když vidím Vaše krásné fotky na FB Birding.CZ. Jen zírám, máte opravdu nádherné a působivé snímky - vy prostě fotíte srdíčkem a je to znát! Stačila jsem prohlédnout jen něco, ráda se sem vrátím.
Dobré světlo po celý rok! Marie
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Zdravím a moc děkuju za návštěvu mých stránek. Vaše milá slova mě moc těší. Fotografování přírody je opravdu mojí srdeční záležitostí. Jsem v přírodě velmi ráda a s každou fotkou je spojený nějaký hezký zážitek.
Jarda Klinský
15.1.2017
Moniko, zatím jsem shlédl část tvé produkce a musím říci, že jsi skvělá. Povedené fotky. A ještě povídání k výletům - dooost dobré. Máš talent.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc moc děkuju. Každé ocenění potěší a obvzvlášť od těch, kdo také fotí. Já se stále učím.
Tomáš Kratejl
3.1.2017
Dobrý den, musím říct, že moc nečtu, ale váš web jsem si zamiloval také fotím hlavně zvířata. Strašně mě pobavilo stopování muflona.
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuju. Už jsem dlouho nic nenapsala, přitom zážitky jsou stále, budu to muset napravit
Jana Švehlová
23.12.2016
Moniko, máte moc pěkné stránky a parádní fotky. Sdílím stejnou vášeň pro focení... ? Přeji hodně úspěchů v nalézání dalších úlovků v naší nádherné přírodě.❤
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc moc děkuju, ráda poznávám lidi, kteří mají stejný zájem o přírodu. Také přeji hodně zdaru.
Libor V.
28.11.2016
Nadhernej webik i obrazky ! At se dari i nadale !! 🙂
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Děkuju ?
Hynek Boháč
28.9.2016
Krásné fotky, tyhle stránky určitě budu častěji navštěvovat. 🙂
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuji. Pochvala vždy potěší. Jsem jen amatér, který se učí pokusem a omylem, ale přírodu a zvířátka mám moc ráda a jejich focení mě moc baví.
Dytrychovi
27.9.2016
Nemohli jsme se vynadívat!!!!!
Ačkoli jsem vyrůstala u lesa a možná víc v lese, nikdy jsem neviděla to co ty. Děkujeme, že nám zprostředkováváš přírodu takovýmto citlivým, uměleckým způsobem. Od té doby co znám tvoje fotky - obzvlášť makro - víc se dívám a víc vidím. Ještě jednou - děkuji. A těšíme se na tvé další úlovky.
Hodně šťěstí ti při tom přejí M &M
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc ti děkuji, Maruško a těší mě, že se fotky líbí. I já jsem se díky fotografování naučila více se dívat a všímat si různých detailů. ?
Petr Korelus
26.9.2016
Moc pěkné fotečky a čtení
Admin Reply by: monikasurzin@seznam.cz
Moc moc děkuji ?

Your Order

Žádné produkty v košíku.