Přeskočit na obsah

Kniha návštěv

.

 
 
 
ZA VŠECHNY PŘÍSPĚVKY DĚKUJI
Ivana
24.4.2026

Opravuji se. Prohlížím si teď fotky ve větším klidu, ony nejsou krásné, ony jsou zkrátka nádherné a zahřejí, ten pocit z nich se těžko vysvětluje.

Paní Moniko, jste opravdu velmi talentovaná 🙂 A pročetla jsem si i komentáře od ostatních nakukujících a musím na svou čest prohlásit, že poslední větu od pana Jardy Ježka jsem neopisovala 😀 Shodou okolností jsem napsala to samé. Mějte se moc krásně.
Odpověď administrátora: monikasurzin@seznam.cz
Moc moc děkuji za milá slova, která mě opravdu potěšila. Fotím pro radost svojí a když tím potěším i druhé, tak je ta radost o to větší. V přírodě je krásně a je stále co objevovat a obdivovat. Přeji vám hodně hezkých zážitků.
Prosím čekejte...