Přeskočit na obsah

Kniha návštěv

.

 
 
 
ZA VŠECHNY PŘÍSPĚVKY DĚKUJI
Jarda Ježek
29.6.2024

Zdravím, paní Moniko. Potkali jsme se 20. 6. na Pálavě pod Dívčím Hradem. Já splavený jako kůň jsem byl překvapený ženou s několika foťáky a objektivy a tak jsem Vás oslovil. Dostal jsem od Vás základní informace o Vaší činnosti a navštívenku. A tak jsem si prohlédl vaše fotky. Mám rád přírodu, rád fotím amatérsky ale ve srovnání s Vámi jsem opravdu amatér. Prohlédl jsem si spoustu Vašich fotek a smekám. Jsou nádherné a nechce se mi věřit, že jste vlastně také amatér nebo "jen " poloprofesionál. Od teď si budu Vaše fotky prohlížet pravidelně a budu se těšit na další. Přeji hodně krásných úlovků. Ježek
Odpověď administrátora: monikasurzin@seznam.cz
Moc Vás zdravím, pane Ježku a děkuji za milá slova ocenění. Focení přírody mě opravdu hodně baví. Na Jižní Moravě jsem si to moc užila. Je to krásný kraj, kde se dá vidět mnoho druhů hmyzu a ptáků, které u nás na severu nejsou nebo se dají jen těžko fotit. Byla to už naše čtvrtá dovolená na Jižní Moravě a vždy se tam rádi vracíme. Letos jsem toho nafotila opravdu hodně. Teď začínám fotky zpracovávat a budu je postupně přidávat na stránky.
Přeji Vám hodně krásných zážitků v přírodě
Monika Suržinová
Prosím čekejte...