Přeskočit na obsah

Kniha návštěv

.

 
 
 
ZA VŠECHNY PŘÍSPĚVKY DĚKUJI
M a J Procházkovi
17.5.2024
Milá Moni, opakovaně si prohlížím Tvé srdcem focené snímky a jsem jako vždy nadšená. Pokud bych jich chtěla vidět víc, už se zase nedostanu k psaní
a to už tedy chci. Protože když se dívám na Tvého vlka a čtu si
Tvé vlčí vyznání, naplňuje mne štěstím, že mohu tak krásný zážitek prožívat
díky Tobě také já . On je opravdu nádherný a přímo spolu souzníte. M
Odpověď administrátora: monikasurzin@seznam.cz
Milá Maruško, moc ti děkuji za návštěvu mých stránek a hlavně za krásně napsaná slova. Moc mě to potěšilo. ❤
Monika
Prosím čekejte...