Přeskočit na obsah

Kniha návštěv

.

 
 
 
ZA VŠECHNY PŘÍSPĚVKY DĚKUJI
Svatava Čoupková
20.11.2023
Přeji dobrý den, narazila jsem náhodou na Vaše stránky a protože také ráda fotím /jsem amatér/, vidím za každou fotkou ty nachozené kilometry a ranní vstávání. Jsem z jižní Moravy a tak moc ráda prostřednictvím Vašich fotek nahlédnu do druhého konce republiky. Přeji hodně zdraví a dalších fotografických úlovků.
Odpověď administrátora: monikasurzin@seznam.cz
Mockrát děkuji za návštěvu mých stránek. I já jsem amatér, přírodu miluji a čas v ní strávený je pro mě relax. Jižní Morava je krásná. Několikrát jsme tam byli na dovolené a dá se tam fotit mnoho druhů ptáků, které u nás na severu neuvidíme. Ale každý kraj má to své. A ta různorodost je krásná. I já přeji mnoho krásných foto úlovků.
Prosím čekejte...