Přeskočit na obsah

Kniha návštěv

.

 
 
 
ZA VŠECHNY PŘÍSPĚVKY DĚKUJI
Petr Poc.
8.10.2023
Moc zdravím z Bělé pod Bezdězem a děkuju za tu Emmu.Moc mě to potěšilo.I ostatní fotky super.Petr.
Odpověď administrátora: monikasurzin@seznam.cz
Moc děkuju Petře, Emma je moc roztomilá a krásná.
Také zdravíme
Monika a Eda
Prosím čekejte...