Kniha návštěv

 

Pokud se Vám moje stránky líbí, potěší mě Váš krátký příspěvěk. Zároveň uvítám i každou připomínku, či návrh na vylepšení

 

 

 

.

 
 
 
 
ZA VŠECHNY PŘÍSPĚVKY DĚKUJI
54 entries.
ADRIANA ADRIANA
2.10.2013
Kolikrát někdo váží dalekou,unavující cestu a nezná pořádně své okolí.Je to fakt nádhera.Adriana.
ZDENKA ZDENKA
21.9.2013
Děkuji,krásné určitě se budu vracet na tuto stránku.
LENKA T. Praha LENKA T. Praha
7.9.2013
JINAK TO MONY ANI NAZVAT NEMUZU.JE TO TAKOVA NADHERA-VELMI CASTO S DETMI VZPOMINAME JAK JSME SE PRED LETY TOULALY. RANO DO LESA V KYJOVE-PREZ PASTVINY A LOUKY PORAD DAL..... DETI SE UCILY JAK SI VAZIT PRIRODY KTEROU NAM UKZUJES.JE MI TAK SMUTNO KDYZ SI UVEDOMIM JAK LIDI KOLEM SEBE NICI NECO TAK KRASNEHO A KREHKEHO.MAS UZASNEHO KONICKA MONY A JA TE MOC PROSIM-FOT DAL. L.
ZUZKA a MILUŠKA ZUZKA a MILUŠKA
6.9.2013
Moniko jsi jednička,právě si tě prohlíží mě, máš nádherný fotečky, moc se nám líbí, děkujeme za pokoukáníčko.Vnovém světě budou ještě lepší pa
MILAN MILAN
13.8.2013
Přeji hodně zdaru a vytrvalosti ve Vaší práci. Ukazujete, že snad pořád existují lidé, kteří mají přírodu skutečně rádi a snaží se ji chránit, popřípadě citlivě hospodařit s jejímmi poklady. A je také dobře, že máte sílu ukázat i na Ty, kteří činí pravý opak, např. zakládáním divokých skládek v lesích (a že jich je!).
Kostlánová Kostlánová
14.6.2013
Krásné fotografie zvířat, ale zejména mé oblíbené krajiny. Pohladily na duši a o to více děkuji přátelům za upozornění na tyto stránky. Díky.
M a J M a J
14.6.2013
Moni,stále se nemůžeme dostat k prohlídce celé Tvé prezentace,ale to,co jsme zatím viděli,je úžasné. Moc se těšíme,až budeme prohlížet dál. Jára už opravil ty největší škody od krup,viděli jsme záběry od sousedů a přátel a byla to opravdu hrůza. Měli jsme štěstí,že jsme byli společně na cestě z Domažlic a ne v té pohromě,že? Až pojedete v úterý z Rumburka,zveme vás k nám.pokud se vám to hodí. M a J
MAJDÍK MAJDÍK
2.6.2013
Super..nádherný, krásný fotky...U některých se musím zasmát, jak jsou zvířátka komická a jak to dokážeš stihnout vyfotit:O..moc pěkný fotíš krásně!:))
Dušan Vainer Dušan Vainer
4.2.2013
Moc pěkné fotky, jen tak dál. Ta třístovka je fajn sklo, že? Pokud jde o toho vlka, zkuste pouvažovat o návštěvě Parku Bavorský les (http://www.fotoaparat.cz/article/10727/1) na německé straně Šumavy. Není to sice úplně “volná příroda“, ale má to k ní velmi blízko. A jako inspiraci, kam až se dá dojít, koukněte na web Ondřeje Prosického (http://www.naturephoto.cz/). Ondřej pořádá i nejrůznější fotoworkshopy, sám se jednoho z nich (ZOO Lešná u Zlína v dubnu) zúčastním. Tak přeji dobré světlo a kdyžtak navštivte www.dusanovo.cz. Hezký den. DV.
J.Votoček J.Votoček
Velmi hezké fotografie. Často jsme v přírodě a přitom se zapomínáme dívat kolem nás.
jandová Dorkas jandová Dorkas
máš tu moc krásné fotky opravdu je příroda a yvířátka to nejhesčí
Zdenda Zdenda
Úžasná pestrost v jedné oblasti ...
Hezká práce! Radost pohledět.
Yvetta Yvetta
MONI DĚKUJEME ZA TVOU LÁSKU K PŘÍRODĚ A VYTRVALOST PŘI "NAHÁNĚNÍ" ZVÍŘÁTEK -:)
Honza Honza
moc krásné fotky a stránky, všem doporučuji 🙂